Mgr Anna Cicha 

Właściciela Baskin – Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii. Od kilku lat specjalizuję się w obszarze manualnych metod opóźniających procesy starzenia się twarzy, ale również pomagam pacjentom zmagającym się z zaburzeniami pracy stawów skroniowo – żuchwowych, zaciskaniem i zgrzytaniem zębami tzw. „bruksizmem”, bólami związanymi z obszarem głowy oraz kręgosłupa.

Fizjoterapia stomatologiczna jest dla mnie doskonałym uzupełnieniem pracy z asymetriami twarzy czy zaburzeniami pracy układu narządu żucia. Istotne jest dla mnie zachowanie równowagi, dobrej kondycji zdrowia i ciała pacjentów. Przywiązuję szczególną uwagę do powiązań, pomiędzy emocjami i napięciami kumulowanymi w mięśniach i układach.

Weronika Świątecka 

Masażystka

Jestem certyfikowaną masażystką, dla której masaż to nie tylko praca – jest to moja pasja. Od zawsze interesowałam się ciałem człowieka. Już od najmłodszych lat zastanawiałam się kim chciałabym być w przyszłości i wiedziałam, że będę pracowała z ludźmi. Ze względu na to, że jestem osobą niewidomą, wybrałam masaż i uważam, że to najlepsza decyzja w moim życiu. Cały czas się rozwijam, uczestniczę w licznych szkoleniach, aby poszerzyć swoje kompetencje.


Choć specjalizuje się w masażach relaksacyjnych uwielbiam również pomagać w bólach moich pacjentów. Sądzę, że w obecnych czasach, potrzebujemy relaksu chwili dla siebie. Każdy z nas jest narażony na stres, który ma negatywny wpływ na nasz organizm. Nadmierny stres, prace fizyczne czy ciągłe siedzenie za biurkiem, powoduje spięcie mięśni, przez które między innymi boli nas głowa,  jesteśmy rozdrażnieni i nie potrafimy się skupić na niczym. Zawsze powtarzam, że gdy wszystko Cię zawiedzie – chodź na masaż 🙂 

Dbam, aby mój pacjent czuł się zaopiekowany i wiedział, że masaż jest idealnie dobrany pod jego potrzeby.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Zapisz się już dziś na darmowa konsultację lub zadzwoń

606 225 343

Kontakt

Gabinet Fizjoterapii

Warszawa – Śródmieście

tel: (+48) 606 225 343 

mail: kontakt@baskin.pl