Mgr Anna Cicha 

Właścicielka Baskin – Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii. Od kilku lat specjalizuję się w obszarze manualnych metod opóźniających procesy starzenia się twarzy, ale również pomagam pacjentom zmagającym się z zaburzeniami pracy stawów skroniowo – żuchwowych, zaciskaniem i zgrzytaniem zębami tzw. „bruksizmem”, bólami związanymi z obszarem głowy oraz kręgosłupa.

Fizjoterapia stomatologiczna jest dla mnie doskonałym uzupełnieniem pracy z asymetriami twarzy czy zaburzeniami pracy układu narządu żucia. Istotne jest dla mnie zachowanie równowagi, dobrej kondycji zdrowia i ciała pacjentów. Przywiązuję szczególną uwagę do powiązań, pomiędzy emocjami i napięciami kumulowanymi w mięśniach i układach.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

Zapisz się już dziś na darmowa konsultację lub zadzwoń

606 225 343

Technik masażysta
Patrycja Wierzbicka

Ukończyłam policealną szkołę dla dorosłych
w Katowicach. Specjalizuję się w obszarze manualnych metod regeneracji i relaksacji mięśni ciała jak i twarzy. Stale udoskonalam swoje techniki masażu korzystając z licznych szkoleń i kursów.
Dzięki swojemu doświadczeniu  pomagam pacjentom zmagającym się z bezsennością, bólami mięśniowymi, nerwobólami, stresem – napięciami fizycznymi i psychicznymi.
Ponadto skupiam się na przywracaniu promiennego wyglądu i jędrności skóry w aspektach odmładzania, a także lepszego samopoczucia moich pacjentów.

Magister fizjoterapii
Przemysław Śliwiński

Swoją przygodę w pracy z pacjentami rozpocząłem kilka lat temu po ukończeniu licencjatu. Początkowo zamiłowałem się w masażu co przez lata pracy i edukacji naturalnie przerodziło się w zamiłowanie do terapii manualnej. Masaż i terapia manualna pozwalają mi pracować z przeróżnymi bolączkami moich pacjentów, począwszy od „zwyczajnych” dolegliwości jak przeciążeniowe bóle kregosłupa czy dysfunkcje innych obszarów ciała, przez przypadki kliniczne, gdzie potrzebne jest wyspecjalizowane podejście, po niespecyficzne problemy, w których niełatwo określić przyczynę.

Terapeuta Recall Healing/biologia Totalna
Agnieszka Stanik

Jestem dyplomowanym doradcą zawodowym, w 2020 roku rozpoczęłam moją edukację w Instytucie Wiedzy Waleologicznej, dotąd ukończyłam blisko 20 różnych szkoleń i warsztatów praktycznych w temacie Recall Healing i Totalnej Biologii oraz homeopatii klasycznej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i praktykę w tym obszarze, korzystam z superwizji u twórcy metody Gilberta Renaud.

Ukończyłam także obszerne szkolenie pracy z traumą prowadzone przez Gabora Mate.

Od 2007 roku nieustannie towarzyszy mi praca z Konstelacjami Rodzinnymi.

Kontakt

Baskin Therapy 

Ul: Kredytowa 3a lok. 150

Warszawa – Śródmieście

tel: (+48) 606 225 343 

mail: kontakt@baskin.pl