Masaż modelujący confer shape

Na jaki problem: cellulit tłuszczowy i wodny, obrzęki kończyn dolnych, wiotkość skóry, nadmierne napięcie mięśni nóg.

Dodatkowe atuty: odprężenie mięśni nóg

Części ciała: brzuch, uda, łydki, pośladki / brzuch, uda, łydki, pośladki, plecy, ramiona

Czas trwania: 45, 60, 90 minut

CENA:  129 PLN, 160 PLN, 210 PLN

Na jaki problem: cellulit tłuszczowy i wodny, obrzęki kończyn dolnych, wiotkość skóry, nadmierne napięcie mięśni nóg.

Efekty po zabiegu

• Modelowanie sylwetki, efekt liftingu na udach i pośladkach
• Redukcja cellulitu
• Redukcja obrzęków limfatycznych
• Poprawa krążenia
• Wyrównanie kolorytu skóry
• Niwelacja nadmiernego napięcia mięsniowego
• Mniejsze obwody masowanych części ciała

Dowiedz się więcej o masażu confer shape

Masaż Confer Shape na pewno jest zabiegiem efektywnym i intensywnym, przez co czasami może okazać się nieprzyjemny lub wręcz bolesny. Zależy to od wielu czynników, takich jak np. tolerancja na ból, stopień zaawansowania cellulitu, napięcia mięśniowe, przeciążenia nóg. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na przejawiającą się bolesność są techniki ruchu, dobierane na potrzeby uzyskania efektów estetycznych podczas masażu, często naprzemienne – manualna połączona z bańką chińską. 

Dokładamy wszelkich starań, aby z doświadczania zabiegu, płynęła jak największa przyjemność.  Na intensywność odczuć wpływa również Państwa praktyka w korzystaniu z tego typu usług. Po kilku masażach odczucia są znacznie przyjemniejsze niż na początku.

Dzisiejszy tryb życia znacznej częsci ludzi sprzyja powstawaniu zaburzeń krążenia, a w zestawie z nadmiernym stresem i niewłaściwą dietą powoduje problemy nie tylko w funkcjonowaniu naszych ciał, ale też w ich wyglądzie. Masaż Confer Shape przede wszystkim został stworzony dla osób, które chciałyby poprawić wygląd swojego ciała lub dla tych, dla których profilaktyka wspomnianych dolegliwości ma duże znaczenie. Jest to w pełni naturalny oraz nieinwazyjny zabieg, dlatego też stanowi świetną alternatywę do wielu nowoczesnych i często inwazyjnych form pracy z ciałem.
Techniki wykorzystywane w masażu głównie nacelowane są na skórę i tkankę tłuszczową. W natrualny sposób poprawiają krążenie krwi żylnej i limfy oraz „rozbijają zrosty” podskórne co skutkuje redukcją każdego typu cellulitu oraz znacznie wpływa na zmniejszenie obrzęków i inne problemy wynikające z zaburzeń krążeniowych. Pomimo, że jest to specjalistyczny masaż, ukierunkowany na osiągnięcie konkretnych efektów to nadal jest to MASAŻ, dlatego przyjemne uczucie odprężenia towarzyszy pozostałym efektom jakie otrzymujemy po zabiegu.

Zabieg Confer Shape zawsze rozpoczyna masaż brzucha, aby pobudzić do pracy znajdujące się w nim składowe układu limfatycznego. Ma to na celu przygotowanie ciała pod kolejne etapy masażu, którymi są techniki wykonywane w „problematycznych” obszarach. Masaż ten składa się z technik zaczerpniętych z masażu klasycznego takich jak głaskania, rozcierania, ugniatania, rolowania, wyciskania i roztrząsania, których wykonanie i sposób działania skupia się na skórze i tkance tłuszczowej. Masażysta podczas pracy może wykorzystywać jedynie chwyty manualne lub zastąpic niektóre techniki rozcierania pracą z użyciem bańki chińskiej, jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań. 

Użycie bańki chińskiej zapewnia dodatkowe korzyści z masażu, takie jak np. większe przekrwienie masowanego obszaru oraz czyni zabieg bardziej intensywnym co może poprawić rezultaty, ale absolutnie nie jest konieczne aby uzyskać zadowalające efekty.

Kontakt

Gabinet Fizjoterapii

Ul. Oboźna 11

Warszawa – Śródmieście

tel: (+48) 606 225 343 

mail: kontakt@baskin.pl